ALPHA na Łacinie | Poznań
Na Łacinie chcemy budować wspólnotę ludzi, dla których wiara chrześcijańska jest osobistym wyborem. Chcemy poznawać Boga i siebie, a także stawiać pytania, również te trudne i razem szukać na nie odpowiedzi w atmosferze akceptacji i bez oceniania.

Aby w tym pomóc organizujemy w naszej kaplicy kurs Alpha - cykl 11 spotkań prezentujących podstawy chrześcijaństwa w sposób przystępny i lekki. Każde spotkanie podzielone będzie na 3 części - wspólny posiłek, oglądanie filmu i dyskusje.

Alpha odbywać się będzie we wtorki od 26 września do połowy grudnia 2023 r. w kaplicy Parafii Łacina (ul. Czesława Niemena 5 w Poznaniu) w godz. 19:30 - 21:30.

A o czym będą spotkania?

Każda sesja zawiera inny temat, o którym rozmawiamy w małych grupach.

Sesja 1. Czy jest w życiu coś więcej?
Sesja 2: Kim jest Jezus?
Sesja 3: Dlaczego Jezus umarł?
Sesja 4: Skąd mieć pewność co do swej wiary?
Sesja 5: Dlaczego i jak się modlić?
Sesja 6: Dlaczego i jak czytać Biblię?
Sesja 7: W jaki sposób Bóg nas prowadzi?
Sesja 8: Jak sprzeciwiać się złu?
Sesja 9: Czy Bóg dzisiaj uzdrawia?
Sesja 10: Dlaczego i jak mówić innym o Jezusie?
Sesja 11: A co z kościołem?

W trakcie kursu - w jedną z sobót  - spotkamy się na cały dzień, żeby porozmawiać o Duchu Świętym:

Sesja 1: Kim jest Duch Święty?
Sesja 2: Co czyni Duch Święty?
Sesja 3: Jak zostać napełnionym Duchem Świętym?
Sesja 4: Jak najpełniej przeżyć życie?

Kurs jest bezpłatny.

Bardzo się cieszymy na spotkanie z Tobą! 🙂
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adres e-mail *
Imię i nazwisko *
Chcę wziąć udział w Alpha ponieważ...
Required
Które menu wybierasz?
Numer telefonu
Podanie numeru jest dobrowolne. Jego ewentualne wykorzystanie będzie tyko w wyjątkowych sytuacjach, jak np. nagłe zmiany w wydarzeniu
Skąd dowiedziałeś się o kursie Alpha?
Clear selection
Jeśli chcesz, to napisz, kto polecił Ci kurs Alpha - będziemy mogli mu podziękować 🤝🏻
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy