HOME PRZYŁĄCZ SIĘ

Przyłącz się do nas!

Cześć, szczęść Boże! Cieszymy się, że chcesz być z nami, bo parafia to miejsce, które jest dla Ciebie. Spotkania tematyczne, rozważania biblijne czy integracyjne wieczory powstają po to, byś mógł czuć się u nas jak w domu.

Chcemy, żebyś mógł znaleźć w parafii wsparcie i prawdziwych przyjaciół. A kiedy będziesz gotowy, odkrył z nami Boga!

Jeżeli chcesz stać się częścią naszej społeczności, przedstaw się i podaj podstawowe dane, żebyśmy mogli być w kontakcie! Jeżeli chcesz, żebyśmy przypomnieli Ci o Twoich urodzinach i imieninach, podaj nam daty i swojego maila – z wielką chęcią, w tych wyjątkowych dniach, złożymy Ci życzenia! Jeżeli trwasz w związku małżeńskim (i chcesz pamiętać o rocznicy ;)), podaj nam datę ślubu i imię swojej drugiej połówki – wspólnie pomodlimy się o Waszą rodzinę!